Press enter to see results or esc to cancel.

Návod

Prvně jsem si myslel, že návod k použití u blogu je nesmysl. Potom mi přítelkyně řekla, že nechápe několik věcí, a já jí musel vysvětlovat a vysvětlovat. Vím, že každý z nás to časem pochopí sám, bude-li se velkým úsilím snažit. Proč to ale nezjednodušit a ušetřit si tak čas.

Je mi jasné, že návod na to, jak používat blog vypadá zvláštně. Ale jsem si jist, že minimálně někomu z vás pomůže.

1. Blog čtěte podle čísel u každého článku

Mé články jsou označeny například takto: "Na co se na Internetu vůbec zaměřit? Jaký produkt si vybrat? (#5)". Články, jak vše promítnout do praxe, jsou pak označeny s malým písmenem, například takto: "Proč jsem si vybrala svatební obor (#5a)".

2. Fanouškům Facebooku a Twitteru odpovídám přednostněji

To samé platí i pro registrované uživatele Disqus. Samozřejmě, že se budu snažit odpovídat všem, ale dopředu říkám, že jsou pro mě cennější čtenáři, kteří nejsou anonymní či fiktivní.

3. Bonus obsah není pro každého

Do tohoto projektu jsem musel investovat, stejně jako vy budete investovat do svých projektů. A proto nebudu dávat bonus obsah každému automaticky. Ten je určený pro uživatele WebSelleru, mé služby na tvorbu webů a marketingových aplikací. Pro ně bonus obsah zdarma samozřejmě je :-).

4. Sekce Projekty je pro vás

Rád vám pomůžu s projektem či nápadem. Pokud ho chcete představit, pošlete mi text a ideálně i nějaký obrázek a já ho zveřejním. Získáte tím názory ostatních, můžeme se třeba pobavit, co tam děláte špatně či co se vám povedlo vychytat. Těším se na nápady. Určitě se i já něco přiučím.

Nápady posílejte na jarek (zavináč) 200000.cz.