Press enter to see results or esc to cancel.

Začněte zde

200 000 může být inspirace a cíl pro někoho, kdo cíl a inspiraci teprve hledají.

- Jarek Mikeš

Tento projekt jsem založil, protože moji přátelé, kolegové, příznivci i rodina mi často pokládali otázku: "Jak to děláš, že na tom Internetu vyděláváš?" Většina byla a stále je přesvědčena, že "dělám něco s počítači". Už víc jak 15 let :-).

200 000 Kč měsíčně je prakticky nesmyslná částka, pokud se do celého podnikání pustíte naplno. Jenže pro každého, kdo nikdy nepodnikal a neměl žádné stabilní cíle, je velice těžké si představovat abstraktní úspěch.

Proto jsem zvolil jakýsi cíl, který si můžeme společně dát. Ti pilnější a odhodlanější ho můžou dosáhnout dříve, jiní třeba skončí v půlce cesty. A ti, kteří se dostanou na rozcestí v polovině naší cesty, budou mít perfektní základ pro jakékoliv podnikání na Internetu. Třeba si zřídí vlastní e-shop nebo si otevřou vlastní obchůdek, kavárnu a přes Internet se budou prezentovat.

Naučím vás, jak prorazit s jakýmkoliv cizím i vlastním produktem nebo službou. Na co se zaměříte, už bude jenom na vás.

Co zde získáte?

  1. Váš START
    Věřím, že prostřednictvím vlastního blogu si vytvoříte návyky, potřebné k dalšímu podnikání na Internetu (přečtěte si PROČ BLOG). Vaše první cesta, po které se mnou půjdete tak bude vytvoření vlastního blogu. Přes blog se pak propracujeme k e-commerce, marketingu a dalším aktivitám. Chce to čas, nevybudujete nic za měsíc nebo dva.

  2. Točím VIDEA = každý den
    Články na tomto blogu již neaktualizuji a nové nepíši. Mám pro vás ale něco lepšího. Na mém YOUTUBE profilu můžete sledovat seriál 200 000. Každý den zveřejňuji nové videa. Chcete se na něco zeptat? Napište mi do komentářů pod videem, odpovím na všechny dotazy :-).

  3. VIP obsah 
    Ne vše, je možné psát veřejně. Pro tento účel používám e-maily. Pokud máte zájem o zákulisní informace, neváhejte a přihlašte se. Na e-mail zasílám i informaci o vydání nového článku zde na 200000.cz nebo na svém druhém (hlavním) blogu Jarek Mikeš.

Hotovo? Začněte tedy návodem:

Jak vytvořit výdělečný blog