Press enter to see results or esc to cancel.

Jarek Mikeš v 

Eshop s originálními dárky a gadgets (www.Úžasné-dárky.cz)

Nabízíme několik možností jak s námi spolupracovat a vydělávat: Affiliate program, partnerská spolupráce velkoobchodů či dropshipping. Vyberte si způsob spolupráce, který vám bude více vyhovovat.

Jak to funguje?

Zveřejněte na svých stránkách některý z našich bannerů a získejte provizi 10% ze všech objednávek od uživatelů, kteří přišli z vašich stránek.

Provozujete-li vlastní obchod, nabízíme formu spolupráce přeposílání objednávek se všemi výhodami drophippingu. Po vytvoření a naplnění vlastního partnerského e-shopu můžete nastavit ceny, provize se počítají jako rozdíl MOC-VOC a mohou dosahovat až 80%. Máme připraven systém pro synchronizaci objednávek a sledování vašich provizí.

Proč bych měl spolupracovat zrovna s vámi?

Nabízíme nejširší nabídku originálních dárků, gadgets a USB hraček v ČR. U velkého množství dodavatelů máme výhradní distribuci, a proto Vám u většiny sortimentu můžeme nabídnout  ty nejlepší podmínky. Zboží v naší nabídce je pečlivě vybíráno a naše priority jsou výhodné ceny, kvalita, originalita a nápaditost. Nejpevnější vztahy máme s dodavateli z Velké Británie, které jsou velmi progresivní a díky dynamičnosti místní silné konkurence přichází stále s novými nápady. Na stránkách Eshopu nabízíme kvalitní fotografie produktů, jejich vlastní popisky a mnoho bonusových programů.

Jak co nejefektivněji vydělávat?

Umístěte na svoje stránky některé z našich bannerů, zaregistrujte se a my vám obratem pošleme email s přístupovými údaji do našeho affiliate programu. Pokud máte blog nebo píšete kamkoli recenze a články, rádi Vám pošleme zdarma produkt, o kterém chcete psát, a poskytneme všechny potřebné informace. Majitelům obchodů nabízíme jak dropshipping, tak přístup k velkoobchodním cenám. Stačí se zaregistrovat a poslat kopii živnostenského listu. My Vám obratem aktivujeme velkoobchodní účet, díky kterému můžete nakupovat za snížené ceny bez neomezeného minimálního odběru. V neposlední řadě, výměnou za textovou nebo jinou prezentaci našeho obchodu nabízíme sponzorství např. v podobě výherních cen do soutěží.

Jak tedy začít?

1. Zaregistrujete se. Po registraci obdržíte všechny potřebné informace.

2. Kontaktujte nás s informacemi o Vaší představě spolupráce, abychom Vám mohli být nápomocní.

3. Umístěte na svůj web bannery, pište články, propagujte a odkazujte.

4. Sledujte své provize v jednoduchém a přehledném systému.

Shrnutí provizního programu

Web: www.uzasne-darky.cz

Provize: 10% 

Cookies: 30 dní

Minimální výplata: 500 Kč

Forma spolupráce: provizní odkaz, banner, napojení eshopů pomocí XML, dropshipping

Affiliate manažer: Barbora Podobská - manager@uzasne-darky.cz 

Formulář s registrací: naleznete zde

Obchodní podmínky programu: naleznete zde


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus