Press enter to see results or esc to cancel.

Jarek Mikeš v 

Eshop - renovované a kompatibilní náplně a tonery do tiskáren, prodej inkoustů (www.supernakup.com)

Jak to funguje?

Nejprve se zaregistrujte jako affiliate partner. Získáte tím své ID, které je třeba uvádět do všech propagačních odkazů. Najdete zde i několik bannerů, které můžete použít na propagaci, ale samozřejmě si můžete vyrobit i vlastní. Lze odkazovat nejen na úvodní stránku eshopu, ale taktéž můžete propagovat i libovolný produkt a affiliate odkaz směřovat rovnou sem.

Z každé uskutečněné objednávky z vašeho odkazu získáte 10 procentní provizi a pokud se daný zákazník zaregistruje, získáte opět provizi při jeho dalších objednávkách automaticky.

Přehled všech provizí najdete v jednoduchém administračním systému. Můžete si do affiliate odkazů přidávat i jeden svůj vlastní parametr a díky tomu si poté vyhodnotit, která vaše kampaň je efektivnější.

Proč bych měl spolupracovat zrovna s vámi?

Sortiment náplní a tonerů patří mezi spotřební zboží, což znamená, že lidé jsou nuceni ho nakupovat opakovaně. Získáte-li spokojeného zákazníka, bude Vám generovat provizi opakovaně. Sázíme na dobrou cenu a kvalitu. Drtivá většina zákazníků je s našimi službami spokojená, o čemž svědčí i reference, které si můžete přečíst na stránkách.

Shrnutí provizního programu

Web: www.supernakup.com

Provize: 10% 

Cookies: 30 dní

Minimální výplata:  500 Kč (při výplatě na bankovní účet nebo si můžete vygenerovat slevový kupón na jakoukoliv částku a použít ho při nákupu v našem obchodě)

Forma spolupráce: provizní odkaz, banner

Affiliate manažer: Tomáš Karkoška - info@supernakup.com (tel. 605 956 552)

Formulář s registrací: naleznete zde

Obchodní podmínky programu: naleznete zde


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus