Press enter to see results or esc to cancel.

Vinotéka Zlaté Bobule (www.zlatebobule.cz)

Začněte vydělávat s vínem! Rádi bychom vás pozvali do našeho partnerského programu. Pokud vlastníte stránky, blogy, skupiny na FB či různé tematické weby a chcete začít informovat o rostoucí oblasti kolem vína, zaregistrujte se do našeho Affiliate programu.

Provize: 10 % 

Detail

MyDreams VPS servery (www.mydreams.cz)

Nabízíme Affiliate program, zaměřený na nabídku VPS serverů a dalších hostingových služeb.

Detail

Právní služby online pro živnostníky a podnikatele (www.PravoProPodnikatele.cz)

Specializovaný portál, který zajišťuje garantované právní služby českým živnostníkům a podnikatelům. Nabízíme komplexní právní služby, které najdete standardně v kancelářích advokátů. Zaměřujeme se na právní poradenství v oblasti IT a online podnikání.

Detail

Akvaristické potřeby (www.akvarko.eu)

Sortiment našeho obchodu je zaměřen na chovatele akvarijních rybiček a živočichů. Naší snahou je, aby zákazník, kterého k nám přivedete, odešel s objednávkou, proto zde naleznete sortiment za pár korun pro amatéry, ale také prvotřídní značkové a profesionální výrobky s vyšší délkou záruky.

Cílem je několik tisíc položek, které postupně naskladňujeme a zařazujeme. V dnešní době alergií na chlupaté mazlíčky, je akvárium dobrá volba pro dítě, které chce mít doma zvířátko.

Detail

Internetový obchod se sklem (obchod.parcifal.cz)

Prodáváme široký sortiment sklářských výrobků: broušené sklo, nápojové sklo, varné sklo Simax, dárkové zboží a reklamní předměty. Nabízíme Vám možnost stát se partnerem našeho internetového obchodu a vydělávat tak na prodeji našeho zboží. Stačí se zaregistrovat do našeho provizního programu a publikovat naše odkazy nebo bannery.

Detail

Výhodné pojištění všeho druhu od Wüstenrotu (www.wuestenrot.cz )

Hledáte jednoduchý způsob jak vydělat na vlastních webových stránkách?

Pak neexistuje nic jednoduššího než se zapojit do partnerského (affiliate) programu Wüstenrot a nabídnout návštěvníkům vašich stránek, blogů a tematických webů možnost online sjednání atraktivních produktů společností Wüstenrot 24 hodin denně - 7 dní v týdnu - 365 dní v roce.

Zaregistrujte se do našeho Affiliate programu, umístěte banner z bohaté produktové a formátové nabídky na své webové stránky a dostanete odměnu za každého návštěvníka, který si sjedná naše pojištění online.

Detail

Agregátor různého sortimentu (www.hledejceny.cz)

Vlastníte webové stránky a chcete mít vedlejší příjem? Nechte je vydělávat s naším provizním systémem. Affiliate program je vhodný pro jakéhokoliv vlastníka webových stránek a registrace je zdarma.

Díky široké nabídce zboží, které na HLEDEJCENY.cz porovnáváme, můžete nasadit na své stránky aktuální informace o zboží, porovnání cen a historii ceny – pro váš web tak získáte nejen přidanou hodnotu navíc, ale i příjem za prokliky.

Detail

Krém na celulitidu a hubnutí (www.activeppc.cz)

Chcete si vydělat pomocí provizního prodeje? Zapojte se do našeho partnerského programu Activeppc.cz a získejte z prodaného 1 kusu krému Lipolis-F 25 % (počítá se z ceny bez DPH) provizi 215 Kč.

Zaregistrujte se k nám a začněte vydělávat pomocí svých webů, blogů či cílených marketingových kampaní.

 

Detail