Press enter to see results or esc to cancel.

Jak vytvořit výdělečný e-shop (SERIÁL)

Už delší dobu jsem se připravoval napsat pro vás seriál o tom, jak si vytvořit vlastní e-shop. Konečně snad uzrála doba a tak je seriál na světě. Mít vlastní e-shop může být velice zajímavým pasivním příjem, ale také velice špatnou investicí a dokonce neočekávanou starostí. 

Detail

Fakturujeme naše první provize, jak na to?

Tak a je to tady. Konečně máte vyděláno a chcete dostat zaplaceno. Jak postupovat a jaké náležitosti je potřeba dodržet?

Detail

Proč se špatně vytvořené e-mailové rozesílky ničím neliší od spamu

Dost mne štve, když dostávám e-maily s naprosto naivním obsahem. Když pominu to, že mi někdo posílá e-mail, který jsem si nevyžádal, ještě víc mne urazí jeho forma.

Detail

Jak nejlépe monetizovat svůj blog?

Napsal jsem pro vás seriál o tom jak vytvořit výdělečný blog. Ale protože není nikdy dostatek informací co se ještě dá dělat, rozhodl jsem se napsat další zhrnutí. Když víte jaké jsou možnosti, mnohem lépe se pak volí správný směr.

 

Detail

SLYŠET & VIDĚT (www.progresguru.cz)

V roce 2014 jsme spustili affiliate program osobního růstu, rozvoje dovedností a efektivního vzdělávání pomocí audioknih. Jako partnera Vás čeká jedinečná příležitost, kdy se stanete nejenom propagátory osobního růstu, rozvoje dovedností a zdravého životního stylu, ale také se stanete součástí něčeho většího. Smysluplnějšího. Pomůžete ostatním. 

Provize: 20% 

Detail

Smartsupp live chat (www.smartsupp.com)

Nabízíme dvě možnosti, jak s námi spolupracovat a vydělávat: Affiliate program a přeposílání objednávek či dropshipping. Vyberte si způsob spolupráce, který vám bude více vyhovovat. 

Provize: 20% (doživotně) 

Detail

FORTUNA sázková kancelář (www.ifortuna.cz)

Partnerský program Fortuna Affiliates představuje unikátní příležitost spolupráce se zavedenou značkou společnosti Fortuna, která se během své dvacetileté historie úspěšně rozrostla až na největšího provozovatele kurzového sázení ve středoevropském regionu.

Provize: 300 Kč + 10% 

Detail

Eshop s originálními dárky a gadgets (www.Úžasné-dárky.cz)

Nabízíme několik možností jak s námi spolupracovat a vydělávat: Affiliate program, partnerská spolupráce velkoobchodů či dropshipping. Vyberte si způsob spolupráce, který vám bude více vyhovovat.

Detail