Press enter to see results or esc to cancel.

Jarek Mikeš v 

Kolik mi vydělává článek o hostingu, kde jsem doporučil WEDOS.cz?

Když jste spokojeni se službou, kterou využíváte a ta má svůj provizní program, tak velice rád tuto službu doporučím. Před více jak rokem jsem odcházel od našeho tehdejšího poskytovatele hostingu a serverů. Přešli jsme k Wedosu. Výsledek byl okamžitý, snížila se finanční zátěž na provoz, zmenšila se administrativa a díky skvělému API a administraci jsme spoustu dalších funkcí ve WebSelleru byli schopni zautomatizovat.

Mezitím jsem realizoval řadu velice náročných projektů a Wedos je zvládl prostě bez problému. A tak jsem napsal článek na svém blogu, kde jsem si tedy dovolil vložit provizní odkazy. Výdělek nebyl můj záměr, ale i přesto jsem byl mile překvapen. Mimo doporučení serverů, mám různě umístěné affiliate odkazy na domény. A jak jsem na to s provizemi?

Tady je malá ukázka posledního výpisu provizí:

 


Jak vidíte, stačí velice málo a máte měsíčně nějakou korunu. A teď si představte, že tuto činnost uděláte desetinásobně, stonásobně, tisícinásobně. 

Nějaké zajímavé fakta o provizním programu u WEDOSu

Wedos jenom za květen 2014 měl přes 2 500 objednávek právě od lidí jako jsem já. Tedy provizních partnerů, kteří na ně tu a tam odkazují. Z těchto objednávek se v květnu vyplatilo 170 tisíc korun. Když jsem si e-mailoval z WEDOS klukama od Salesu (obchodu), tak mi řekli, že největší jednorázová provize z jedné objednávky za letošní rok (2014) je zatím 7 500 Kč. A největší letošní částka vyplacená jednomu proviznímu partnerovi je cca. 70 000 Kč.

Hrozně se mi líbí princip provizních podmínek, které jim fungují velmi dobře. Podmínky jsou sice velmi agresivní vůči konkurenci, ale to není naše starost (myslím nás, co na takové dodavatele odkazujeme). Agresivní je proto, že vy jako partner dostáváte provizi, přitom si je schopen kupující ještě uplatnit slevy. WEDOS se tak musí dělit s partnery a ještě snižovat cenu koncovému zákazníkovi.


Samozřejmě děkuji WEDOSu, že mi dovolili některé interní informace zveřejnit.

 

Registrace do provizního programu WEDOS.

 


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus