Press enter to see results or esc to cancel.

Jarek Mikeš v 

On-line nástroje na provoz a propagaci webů a e-shopů (www.webseller.cz)

Nabízíme možnost výdělku za zprostředkování prodeje našich služeb. Pro zprostředkování stačí, když si umístíte na své WWW stránky odkaz na naši službu. O zbytek se už postaráme za Vás. Ihned po zapojení do našeho provizního programu získáte jako dárek bonus 150 Kč.

Co nabízíme?

Jsme technologická firma, která vytváří službu na tvorbu webových stránek, internetových obchodů a marketingových nástrojů. Také našim uživatelům dáváme k dispozici nástroje na práci s agendou, jako je například vystavování faktur, elektronická pokladna aj. Tyto nástroje jsou zdarma. Více informací na www.webseller.cz.

Výše provizí

Provize jsou vypláceny ze všech zaplacených objednávek. V případě měsíčního poplatku (u tarifů) je provize vyplácena až následující měsíc. Všechny ostatní provize je možné vyplatit ihned.

Výše provizí z:

  • tarifu 30 % u první fakturace
  • tarifu 15 % u všech dalších fakturací
  • aplikace 10 %
  • e-booku 15 % 
  • servisní práce 5%

Formy propagace

Propagovat nás můžete prostřednictvím bannerů nebo provizních odkazů.

Provizní odkazy

Provizní odkaz je speciální odkaz, který identifikuje Vámi přivedeného zákazníka a přidělí jej k vašemu účtu. Jakmile jej jednou přivedete, bude již napořád přidělen pod Vás. Podobu provizního odkazu naleznete ve Vašem zákaznickém účtě v sekci Provizní účet. V zásadě se jedná o speciální kód, který se připojuje k internetové adrese.

Bannery

Reklamní bannery fungují na velice podobném principu jako provizní odkazy. Rozdíl je v tom, že návštěvník nekliká na textový odkaz, ale kliká na grafický banner. Ve svém zákaznickém účtu najdete připravené bannery, které si můžete jednoduše umístit na své webové stránky. 

Shrnutí provizního programu

Web: www.webseller.cz

Provize: 30%

Forma spolupráce: provizní odkaz

Formulář s registrací: naleznete zde

Obchodní podmínky programu: naleznete zde


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus