Press enter to see results or esc to cancel.

Blog Image
Jarek Mikeš v 

E-shop fungující jako obchodní centrum různého sortimentu (www.kokiskashop.cz)

Nabízíme dvě možnosti, jak s námi spolupracovat a vydělávat: Affiliate program a přeposílání objednávek či dropshipping. Vyberte si způsob spolupráce, který vám bude více vyhovovat. Po registraci do jednoho z našich partnerských programů vás budeme kontaktovat a zašleme vám podrobnější informace o spolupráci.

Jak to funguje?

Nabízíme spolupráci formou affiliate nebo přeposílání objednávek. Partner si může vybrat, která forma je pro něj zajímavější. U affiliate programu posílá návštěvníky přímo na náš e-shop. Na přeposílání objednávek si musí vytvořit vlastní internetový obchod. My za něj pak vyřizujeme kompletně objednávky, logistiku, reklamace apod.

Proč bych měl spolupracovat zrovna s vámi?

Nabízíme vysoké provize ve výši 9 procent, přičemž průměrná objednávka na našem e-shopu činí okolo 1100 Kč. Dosahujeme vysokých konverzí a naše produkty jsou pro zákazníky zajímavé, unikátní a oblíbené.

Jak co nejefektivněji vydělávat?

Internetový obchod Kokiskashop funguje již šestým rokem. Za tu dobu jsme odbavili zakázky v hodnotě desítek miliónů korun. V loňském roce si u nás partneři vydělali přes milión korun. Naprostou většinu objednávek dostanou zákazníci do 2 dnů.

Jak tedy začít?

1. Vyberete si formu spolupráce a zaregistrujete se.

2. U affiliate programu vytvoříte odkazy s vlastním identifikátorem. Můžete využít reklamních prvků v administraci nebo si vytvořit vlastní, např. odkazy na Facebooku, články na blogu apod.

U přeposílání objednávek si vytvoříte vlastní e-shop, který bude načítat naše zboží, jeho ceny, skladové zásoby apod. Svoje objednávky pak buď zadáváte u nás ručně, nebo můžete využít také API napojení.

3. Začnete s námi vydělávat.

Shrnutí provizního programu

Web: www.kokiskashop.cz

Provize: 8-13% (netýká se produktů v kategorii elektronika)

Cookies: 30 dní

Minimální výplata: 1000,- Kč

Forma spolupráce: provizní odkaz, přeposílání objednávek

Affiliate manažer: Jirka Netrh - partner@kokiskashop.cz (tel. 776 242 463)

Formulář s registrací: naleznete zde

Obchodní podmínky programu: naleznete zde


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus