Press enter to see results or esc to cancel.

Blog Image
Jarek Mikeš v 

Dárky na celý život (www.zazitky.cz)

Staňte se partnerem Zážitky.cz, inzerujte naše zážitky a vydělávejte na jejich prodeji. Získáte provizi z každého prodaného zážitku – stačí uveřejnit odkaz nebo banner!

Jak to funguje?

Poté, co pošlete přes Váš partnerský odkaz návštěvníka na naše stránky, ze všech jeho objednávek, které udělá do 90 dnů, získáte 12% z hodnoty objednávky bez DPH.  V případě vyšších prodejů navyšujeme provizi na 15%. Za první uhrazenou objednávku získáte poukaz v hodnotě 500Kč na Zážitky.cz. Při dosažení obratu 10.000 Kč bez DPH získáte bonus 1000 Kč. Na webu jsou ceny uvedeny včetně DPH 21%.

Proč bych měl spolupracovat zrovna s vámi?

Nabízíme nejlepší podmínky pro affiliate partnery na českém trhu, ke každému zážitku dáváme nejvíc služeb zdarma včetně dárkové krabičky, úrazového pojištění nebo doručení kurýrem po celé ČR a aktuálně máme i nový web, který byl vytvořen s účelem, aby prodal. Po registraci od nás dostanete Marketingový manuál pro Affiliate partnery, 8 řad bannerů, textové odkazy a také XML feed s aktuální nabídkou zážitků včetně cen a obrázků. Pro správu affiliate programu používáme osvědčený a důvěryhodný systém Post Affiliate Pro. 

Jak co nejefektivněji vydělávat?

Pokud se podívám na naše partnery, kterých je více než 300 registrovaných, asi nejúspěšnější jsou ti, kteří vytvořili satelitní weby zaměřené na zážitky obecně, nebo na vybranou skupinu zážitků. Investují do propagace a SEO a to se jim vyplácí. Hned v řadě za nimi jsou partneři, kteří naší nabídku přebírají do svých eshopů obvykle s dárkovou tématikou. Ale začínají se objevovat I ti, co své odkazy sdílejí na sociálních sítích (hlavně Facebook) a také získávají provize.

Jak tedy začít?

1. Zaregistrujete se.

2. Počkejte na schválení účtu.

3. Obdržíte unikátní kód, který stačí vložit k odkazu. Díky tomu rozpoznáme, komu náleží provize z objednávky.

3. Propagujte a odkazujte.

4. Sledujte své provize v jednoduchém a přehledném systému.

Shrnutí provizního programu

Web: www.zazitky.cz

Provize: 12-15% 

Cookies: 90 dní

Minimální výplata: 500,- Kč

Forma spolupráce: provizní odkaz, bannery

Affiliate manažer: Jan Hájek - prodavejte@zazitky.cz (tel. 222 313 010)

Formulář s registrací: naleznete zde

Obchodní podmínky programu: naleznete zde


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus