Press enter to see results or esc to cancel.

Blog Image
Jarek Mikeš v 

Internetové obchodní centrum s různými druhy sortimentu (www.lypo.cz)

Co se týče sortimentu, naleznete u nás sportovní potřeby, sportovní oblečení, obuv, potřeby pro domácnost, hračky a hry pro děti či rozličné doplňky pro Vaši zahradu.

Jak to funguje?

Náš obchod nabízí jako formy spolupráce buď affiliate, přeposílání objednávek nebo dropshipping. U affiliate spolupráce může partner využít naše textové affiliate odkazy, bannery nebo xml feed. Bannery i xml feedy jsme schopni vytvořit přesně podle potřeb našeho affiliate partnera.

Proč bych měl spolupracovat zrovna s vámi?

Nabízíme vysoké provize ve výši 7%, přičemž průměrná objednávka v našem e-shopu je nad 1400,- Kč. Průměrná cena za klik (EPC) se u nás pohybuje okolo 5,- Kč, jinými slovy, pokaždé když někdo klikne na Váš affiliate odkaz, vyděláte 5,- Kč a více. 

Jak co nejefektivněji vydělávat?

Právě xml feed doporučujeme jako jednu z nejefektivnějších metod affiliate spolupráce, která se vyznačuje oproti např. bannerové reklamě, několikanásobně vyšší mírou konverznosti a tedy i úspěšnosti. Na implementaci našeho xml feedu je samozřejmě potřeba vytvořit vlastní webové stránky. Jsme ochotni vřele poradit, jak umístit xml feed na Váš web, stačí nám napsat. Další efektivní metodou je propagovat naše produkty prostřednictvím PPC reklamy, samozřejmě podle pravidel (necílit na název našeho brandu, atd.)

Jak tedy začít?

1. Vyberte si formu spolupráce, do našeho affiliate programu, náš affiliate program běží na oblíbeném Affilboxu od Maria Roženského, doporučovaného mimo jiné i známým Janem Kvasničkou. V případě přeposílání objednávek nebo dropshippingu napište na náš mail.

2. V sekci reklamní kampaně vyberte kampaň Lypo.cz a zde naleznete svůj jedinečný affil kód, kterým můžete odkazovat na jakékoliv produkty na našem e-shopu. Naleznete zde také připravené bannery. V případě poptávky po speciálních bannerech nebo xml feedu napište na náš email.

3. Začněte s námi vydělávat, pro rady, jak co nejlépe umisťovat affiliate propagační prvky na konkrétním webu, pište na náš mail, jsme schopni přesně poradit, kam umístit naše propagační prvky.

Shrnutí provizního programu

Web: www.lypo.cz

Provize: 7% 

Cookies: 90 dní

Minimální výplata: 500,- Kč

Forma spolupráce: provizní odkaz, přeposílání objednávek, dropshipping

Affiliate manažer: Manuel Nuněz - affil@lypo.cz 

Formulář s registrací: naleznete zde

Obchodní podmínky programu: naleznete zde

Odkaz na náš Twitter: naleznete zde


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus