Press enter to see results or esc to cancel.

Blog Image
Jarek Mikeš v 

Řekni to tričkem (www.t-shock.eu)

Vytvořte si vlastní tričko s potiskem nebo spodní prádlo, hrníček, polštář atd. Použijte vlastní obrázky, fotky nebo text nebo využijte naše obrázky připravené profesionálními grafiky.

Jak to funguje?

Přiveďte na naše stránky nového návštěvníka a my vám budeme vyplácet provize za všechny jeho objednávky, které u nás po dobu šesti měsíců realizuje.

Proč bych měl spolupracovat zrovna s vámi?

  • provize 10 % z ceny objednávky
  • můžete vydělávat i bez živnostenského listu
  • odkaz můžete využít na svém webu, Facebooku nebo rozeslat e-mailem
  • potisk triček a dodání zákazníkům zajistíme za vás

Jak co nejefektivněji vydělávat?

Sdílejte vygenerovaný kód na Facebooku, pošlete jej e-mailem nebo jakoukoliv jinou cestou. Vložte na svůj web nebo blog bannery připravené profesionálními grafiky. Pokud na našem webu udělá objednávku zákazník přicházející díky Vašemu odkazu, vyplatíme Vám provizi ve výši 10 % z hodnoty objednávky. Platnost cookies je bezkonkurenčních 6 měsíců! Díky jednoduchému systému můžete také sledovat provize a jejich vyplácení.

Jak tedy začít?

  1. Aktivace - zaregistrujte se.
  2. Získání odkazu, výběr banneruPo aktivaci vám bude vygenerován unikátní odkaz, který můžete snadno sdílet. Například můžete odkaz poslat kamarádovi e-mailem, přes Skype, sdílet jej na svém Facebooku nebo jinde na internetu. Pokud provozujete vlastní webové stránky, můžete si vybrat z velkého množství bannerů, které na web vložíte pomocí krátkého HTML kódu, který od nás získáte.
  3. Označení zákazníka - Návštěvníci přicházející z vašeho odkazu jsou naším systémem na období šesti měsíců označeni jako "vámi zprostředkovaní zákazníci" a vy od nás budete dostávat provizi za všechny jejich objednávky vytvořené v uvedeném období.
  4. Výplata provizí - Provize 10 % se počítá z hodnoty zboží objednávky bez 21% DPH. Pokud jste plátci DPH, tak vám vyplatíme provizi včetně DPH. Po přihlášení můžete sledovat, jak na vašem účtu přibývají provize za realizované objednávky. Pokud součet vašich provizí překročí 1000 Kč, kontaktujeme vás a výdělek vám převedeme na účet. O předčasné vyplacení můžete kdykoliv požádat sami.

Shrnutí provizního programu

Web: www.t-shock.eu

Provize: 10% 

Cookies: 180 dní

Minimální výplata: 1 000 Kč

Forma spolupráce: provizní odkaz, bannery

Affiliate manažer: Erika Sychrová, DiS. - sychrova@t-shock.eu (tel. 545 217 769)

Formulář s registrací: naleznete zde

Obchodní podmínky programu: naleznete zde


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus