Press enter to see results or esc to cancel.

Blog Image
Jarek Mikeš v 

Efektivní online marketing (www.LevnyMarketing.cz)

Získejte zajímavé provize z uskutečněných obchodů projektu LevnýMarketing.cz a spoustu dalších výhod v našem partnerském programu. Máte webové stránky, na které byste umístili naši reklamu a začali tak vydělávat? Pak se zaregistrujte do našeho affiliate programu. 

Jak to funguje?

Umístěním naší reklamy na Vašich webových stránkách, přijdou zákazníci k nám na web a při úspěšném nákupu našich služeb získáte od nás provizi ve výši 15% z uskutečněné objednávky.

Proč bych měl spolupracovat zrovna s vámi?

Nabízíme nadstandardní provize 15% z každého obchodu, při úspěšných transakcí nad 50 000 Kč je fixně provize pro našeho partnera zvýšena na 20% z každé další uhrazené objednávky. Navíc získáváte bonus 30% slevu na služby projektu LevnýMarketing.cz, které lze využít pro vlastní propagaci. Průměrná hodnota objednávek činní 10 000Kč a výše. Jsme zaběhlá firma a nabízíme široké portfolio marketingových služeb na internetu. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu ke každému klientovi.

Jak co nejefektivněji vydělávat?

Začít s námi vydělávat můžete ihned, stačí se zaregistrovat do našeho partnerského programu nebo nás kontaktovat na info@levnymarketing.cz. Vybrat si z formát bannerové reklamy, kterou poté vyvěsíte na svůj web. Přijde-li k nám zákazník skrze Vaše stránky a provede objednávku některé z našich služeb, vyplatíme Vám provize 15%  z uskutečněného obchodu. Platnost cookies je 60 dní a provize jsou vypláceny již od částky 300Kč.

Jak tedy začít?

  1. Zaregistrujte se do partnerského programu.
  2. Vložením unikátního kódu do odkazu bezpečně poznáme, že zákazník přišel a vytvořil objednávku přes Vás, na základě čehož Vám vyplatíme provize.
  3. Umístíte vybraný reklamní formát na Váš web a začnete vydělávat.
  4. Sledovat stav provizí můžete jednoduše a přehledně po přihlášení ve vlastním účtu.

Shrnutí provizního programu

Web: www.LevnýMarketing.cz

Provize: 15-20% 

Cookies: 60 dní

Minimální výplata: 300 Kč

Forma spolupráce: provizní odkaz, iFrame, bannery

Affiliate manažer: Veronika Hrubá veronika.hruba@levnymarketing.cz (tel. 602 344 953)

Formulář s registrací: naleznete zde

Obchodní podmínky programu: naleznete zde


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus