Press enter to see results or esc to cancel.

Blog Image
Jarek Mikeš v 

E-shop pro terasy, ploty a zábradlí (www.nextwood.cz)

V našem e-shopu si můžete snadno objednat kompletní sortiment WPC materiálů pro stavbu či renovaci podlah, teras, plotů a zábradlí včetně veškerých doplňků a spojovacího materiálu.

Jak to funguje?

Z objednávky, která bude zprostředkovaná přes banner nebo odkaz umístěný na Vašich stránkách Vám vyplatíme provizi 16% z hodnoty objednaného, dodaného a zaplaceného zboží. Výhodou je dvouměsíční platnost cookies, pokud tedy v této době zákazník nakoupí, provize je Vaše.

Proč bych měl spolupracovat zrovna s vámi?

Vzhledem k povaze zboží a vysoké průměrného hodnotě objednávky se částky provizí pohybují v řádu tisíců Kč už za jedinou zprostředkovanou objednávku. Dřevoplastové terasy a ploty  jsou v současné době velice žádaný materiál a těší se stále větší popularitě, čemuž odpovídají také prodeje. Jsme výhradní dovozci WPC sortimentu NEXTWOOD pro ČR a SR a disponujeme českými atesty zboží. Velkou výhodou je skladová dostupnost veškerého zboží, které je tak k dodání okamžitě. Konkurence je v online prodeji tohoto zboží slabší a nabízí se Vám tak spolupráce s jedničkou na tomto trhu. Naše společnost funguje na trhu již od roku 1991 a základní jmění činí v současné době 25 mil. Kč.

Jak co nejefektivněji vydělávat?

Jednoduchá forma je samozřejmě umístění připravených bannerů na Vaše stránky. Jako velice efektivní se však osvědčily články na téma WPC dřevoplastových teras, plotů či zábradlí. Stále se v ČR jedná o relativně nový materiál a lidé často vyhledávají články, zkušenosti a recenze a další informace, které by je s tímto materiálem seznámily.

Jak tedy začít?

1. Zaregistrujte se do naše affiliate programu.

2. Okamžitě budete přihlášeni do partnerské sekce.

3. Vyberte si některý z bannerů a zkopírujte vygenerovaný HTML kód.

4. Umístěte HTML kód na svůj web, blog, profil, magazín, atd.

Shrnutí provizního programu

Web: www.nextwood.cz

Provize: 16% 

Cookies: 60 dní

Minimální výplata: 1 000 Kč

Forma spolupráce: provizní odkaz, bannery

Affiliate manažer: Jiří Marek - plzen@nextwood.cz (tel. 777 348 472)

Formulář s registrací: naleznete zde

Obchodní podmínky programu: naleznete zde


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus