Press enter to see results or esc to cancel.

Blog Image
Jarek Mikeš v 

Fotobanka Fotky&Foto (www.fotky-foto.cz)

Prodáváme fotky, ilustrace, vektory, loga a videa pro propagaci, podnikání a osobní účely. Tiskneme plakáty a obrazy na míru. Náš partnerský program umožňuje velice zajímavé výdělky v několika rovinách:

1) Vyplácíme provize za zprostředkované nákupy.

2) Vyplácíme odměny za zprostředkované návštěvníky našich stránek.

3) Vyplácíme následné provize po dobu jednoho roku od prvního nákupu.

4) Vyplácíme provize z prodeje Vámi zprostředkovaných fotografů.

Díky zapojení do našeho partnerského programu můžete získat až 34% z prodeje, který se uskutečnil díky Vám...

Jak to funguje?

Stačí si vytvořit účet v našem partnerském programu a zaregistrovat si do něj Vaše webové stránky. Na stránky si přidáte bannery, odkazy, PR články a jiné způsoby propagace skrze které k nám budete zprostředkovávat návštěvníky a zákazníky. Za každého zákazníka, kterého k nám přivedete, Vám vyplatíme provizi ve výši 8% nebo 12% z celkové ceny objednávky.

K tomu Vám do této výše vyplatíme 1,10,- Kč za každého zprostředkovaného návštěvníka našich stránek. Dále Vám budeme po dobu jednoho roku vyplácet 3% z každého dalšího nákupu tohoto Vámi přivedeného zákazníka.

V případě, že se u nás díky Vám zaregistruje nový fotograf tak Vám budeme vyplácet 10% z prodeje jeho fotografií. Provize se v našem systému sčítají, takže u nás můžete získat až 34% ze zprostředkovaného prodeje.

Proč bych měl spolupracovat zrovna s vámi?

Jsme česká fotobanka a specializujeme se na český trh. Nabízíme jednu z nejvyšších provizí v daném oboru! Naše produkty využije každý, kdo podniká, kdo má nebo chce mít webové stránky, ale díky nabídce tisku obrazů máme produkty pro úplně každého.

Atraktivní vzhled našeho eshopu, mnoho funkcí a platebních možností, skvělá zákaznická podpora, ohromná nabídka produktů vede k vysokým konverzím a tím i vysokým provizím pro Vás. Spolupráce s námi se Vám rozhodně vyplatí!

Jak co nejefektivněji vydělávat?

Jednoduché - zaregistrujte si Vaše stránky do našeho partnerského systému, umístěte na svůj web bannery, které si můžete u nás stáhnout, nebo vytvořte a vložte PR články či jiné metody propagace které Vás napadnou a od té chvíle náš systém pracuje za Vás. Unikátní fotografie a materiály pro naši propagaci vám rovněž rádi zdarma poskytneme, stačí nás kontaktovat. Pro méně zkušené blogery a vlastníky stránek nabízíme zdarma poradenství, abyste propagovali co nejefektivněji.

Jak tedy začít?

1. Vytvořte si u nás svůj zákaznický účet.

2. Zaregistrujte si Vaše weby do našeho systému.

3. Umístěte na svůj web bannery, pište články, propagujte a odkazujte na nás...

4. Sledujte své provize v jednoduchém a přehledném systému.

Shrnutí provizního programu

Web: www.fotky-foto.cz

Provize: 3 - 34% 

Cookies: 30 dní

Minimální výplata: 550 Kč

Forma spolupráce: provizní odkaz, banner

Affiliate manažer: Lucie - fotobanka@fotky-foto.cz (tel. 777 704 600)

Formulář s registrací: naleznete zde

Obchodní podmínky programu: naleznete zde


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus