Press enter to see results or esc to cancel.

Blog Image
Jarek Mikeš v 

Proč se e-booky budou prodávat ještě více? (#ebook 1)

E-book má mnoho formátů, v poslední době se však velmi rozšiřuje formát PDF. To proto, že ho snadno zobrazíte v chytrém telefonu, tabletech, ale i na počítačích, bez ohledu na operační systém (Linux, OSx, Windows).

Lidé chtějí informace hned, žijí ve spěchu a nemají čas chodit po obchodech hledat často omezený sortiment. Díky tomu se čím dál častěji uchylují k nákupům přes Internet. Ve prospěch si zde nadbíhají právě elektronické formáty knih, zejména proto, že lidé si do svých zařízení mohou nahrát i desítky publikací bez zatížení jejich kabelky (aktovky).

Elektronické knihy mají ještě jednu další zásadní výhodu. Můžete v nich vyhledávat, naleznete v nich zpětné odkazy a dokonce i multimediální obsah (videa, hudbu, zvuky).

Společně po stále rostoucí poptávce po informacích všeho druhu, se tak otevírá e-bookům velmi zajímavý prostor pro uplatnění. Pokud pochopíte proč a za jakým účelem e-book napsat, máte vyhráno.

E-book je skvělý doplněk také pro blogery, majitele e-shopů a webových stránek 

Velká řada autorů e-booků "daruje" své knihy za e-mailovou adresu. Často tyto e-booky nejsou příliš kvalitní. Není vyjímkou, že obdržíte 3 stránky nějakého obecného textu s velkou řadou odkazů a reklamou. Autoři těchto výtvorů často chtějí jediné, kontakt a získat zakázky. Bohužel toto pojetí e-booků je velmi špatné.

E-book musí reprezentovat vás samotné. A přeci nehcete, aby o vás lidé měli negativní mínění.

V dalším článku si povíme, že napsat e-book je v podstatě velice jednoduchá věc.

Přečtěte si proč byste právě vy měli napsat svůj e-book:

Napsat kvalitní e-book není těžké ..


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus