Press enter to see results or esc to cancel.

Jak vytvořit výdělečný e-shop

Seriál, který vás podrobně provede postupem, jak vytvořit výdělečný e-shop. Od volby obchodního modelu až po fyzické vytvoření e-shopu. Dozvíte se, jak funguje obchodování na Internetu, včetně tzv. affiliate programů, dropshippingů, přeposílání objednávek i standardních e-shop modelů. Abyste mohli začít, potřebujete mít pouze základní znalosti práce s Internetem. Každá část je podrobně popsána v jednotlivých článcích.

Seriál stále běží a ještě pár dílů nám zbývá. Po jeho ukončení budeme společně zdokonalovat a rozšiřovat již naučené postupy. 

Sledujte můj Facebook nebo Twitter, kde zveřejňuji pravidelně nové články, zákulisní informace a nejrůznější novinky.

Články seriálu:

Další články o budování úspěšného e-shopu naleznete níže.

 

Grafika e-shopu, proč není šablona jako šablona #4

Jak bude e-shop vypadat, je více důležité než jsou si někteří schopni přiznat. Uznejte sami, věřili byste e-shopu, který vypadá jak z 90. let, jsou na něm hrubky a o přehlednosti se dá s jistotou pochybovat?

Detail

Jaký software pro provoz e-shopu si vybrat? #3

Nebudu vám lhát, existují stovky e-commerce řešení. Jen v Česku najdete desítky on-line služeb, kde si během pár minut uděláte "eshop". Vždy zde jsou háčky. Nebudu porovnávat jednotlivé z nich. Mnohé jsou skvělá, jiné jsou prostě děs a bída.

Detail

Co chceme prodávat? Jaké jsou marže? #2

Pokud přemýšlíte o tom, že si zřídíte svůj vlastní e-shop, ale chcete se rozhodnout podle výše provizí, je tento článek přímo pro Vás.

Detail

Výběr obchodního modelu e-shopu #1

Pokud jste se rozhodli vytvořit si svůj vlastní e-shop, budete stát bezpochyby před rozhodnutím jaký obchodní model si zvolit. Může se to zdát jasné, ale věřte mi, jasné to není vždy. Velice často mi píší začínající "e-shopáři", že vlastně neví jak budou prodávat, kde budou zboží brát a jaké mají vůbec možnosti.

Detail