Press enter to see results or esc to cancel.

Jak mi vydělávaly ELEGANTNÍ tanga a podprsenky

V minulosti jsem provozoval portál, e-zin pro volný čas s názvem prakticky-zivot.cz. Provozovat takový portál je v podstatě stejné, jako když máte blog. Jediným zásadním rozdílem je množství článků a lidí, kteří se kolem pohybují. Máte s tím více starostí, ale také máte i větší návštěvnost. Ač portál již nevlastním (prodal jsem ho před několika lety), tak jsem rád, že jsem si na něm mohl vyzkoušet provizní prodej nejrůznějšího druhu zboží a služeb.

Detail

Kolik mi vydělává článek o hostingu, kde jsem doporučil WEDOS.cz?

Když jste spokojeni se službou, kterou využíváte a ta má svůj provizní program, tak velice rád tuto službu doporučím. Před více jak rokem jsem odcházel od našeho dosavadního poskytovatele hostingu a serverů. Přešli jsme k Wedosu. Výsledek byl okamžitý, snížila se finanční zátěž na provoz, zmenšila se administrativa a díky skvělému API a administraci jsme spoustu dalších funkcí ve WebSelleru byli schopni zautomatizovat.

Mezitím jsem realizoval řadu velice náročných projektů a Wedos je zvládl prostě bez problému. A tak jsem napsal článek na svém blogu, kde jsem si tedy dovolil vložit provizní odkazy. Výdělek nebyl můj záměr, ale i přesto jsem byl mile překvapen. A jak jsem na to s provizemi?

Detail