Press enter to see results or esc to cancel.

Jaké obchodní nástroje budete potřebovat? (#4)

Abyste mohli na Internetu úspěšně podnikat, budete potřebovat hned několik věcí.

  1. Internetovou stránku na vlastní doméně
  2. Mailer (nástroj na automatické rozesílání e-mailů)
  3. Nástroj na maskování (zkracování) odkazů
  4. Nástroj na sledování odkazů

Tyto čtyři nástroje jsou naprostým základem.
Více se dozvíte v detailu článku.

Detail

Jak vlastně funguje marketing na Internetu (#3)

Internetový marketing je velmi často skloňované spojení. V odborné sféře je velká řada souvisejících oborů, na které se internetový marketing rozděluje, ale ty nebudete ve svých začátcích potřebovat. Internetový marketing je jednoduše celý trh na Internetu. Tedy potkávání se nabídek s poptávkou. Pro lepší představu jsou níže uvedeny příklady.

Detail

Co všechno budete muset podstoupit? (#2)

Dobrá zpráva je, že určitě nebudete muset podstoupit to, co jsem podstoupil já. Statisíce v nevydařených projektech, stovky hodin času ztraceno nad řešením nepodstatných věcí. Myslím si, že právě čas je něco, co nás dělá všechny rovnocenými. Všichni ho máme stejně, nikdo není bohatší nebo chudší. A veškerá má doporučení povedou k tomu, abyste ušetřili v první řadě čas, pak peníze a následně to ostatní.

Detail

Říká se, že peníze nejsou všechno (#1)

V nejrůznějších diskuzích, poradnách i konzultacích s odborníky na mezilidské vztahy se často dozvídáte, že peníze nejsou všechno. Toto slovní spojení vám opakovaně potvrzují i lidé, kteří dosáhli pohádkového bohatství. V České republice takových lidí naleznete celou řadu, mezi ně patří i Karel Janeček. Ve světě pak nalezneme příklady filantropů u manželů Gatesových nebo hereckého páru Angelina Jolie a Brad Pitt.

Detail