Press enter to see results or esc to cancel.

Provizní programy

Zde naleznete aktualizovaný seznam provizních programů, se kterými jsem se dohodl, že budou na vaše dotazy odpovídat. Pokud byste nedostali odpověď nebo by byl některý obchodník v níže uvedeném seznamu neaktivní, dejte vědět a já ho zkontaktuji pro nápravu. Pokud by i přesto nereagoval, vyřadím ho. Pokud máte provizní program a chcete být zařazeni kontaktujte mne přes Twitter nebo Facebook skupiny.

Cukrářské a pečicí potřeby (www.svetcukraru.cz)

Doporučte svým přátelům či čtenářům kvalitní pečicí a cukrářské potřeby a prověřené suroviny a získávejte z doporučených zákazníků provize. Stačí promovat jednoho z největších on-line prodejců těchto potřeb – SvetCukraru.cz.

Provize: 10 %

Detail

Ekologické potřeby do domácnosti (www.econea.cz)

Pomozte nám udělat z každého „každodenního hrdinu“. Takového, kterému není jedno, že má domácnost plnou chemických prostředků, nešetrnou kosmetiku a neúsporné spotřebiče.

Provize: 10 %

 

 

Detail

Fotobanka Fotky&Foto (www.fotky-foto.cz)

Prodáváme fotky, ilustrace, vektory, loga a videa pro propagaci, podnikání a osobní účely. Tiskneme plakáty a obrazy na míru. Náš partnerský program umožňuje velice zajímavé výdělky v několika rovinách.

Provize: 3 - 34% 

Detail

Provizní systém s e-shopy zaměřující se na módu a zdraví (provizni-system.cz)

krasa.cz, parfemy.cz, hodinky.cz, modnidoplnky.cz, prozdravi.cz, sperky.cz

Provize: 5 - 15%

Detail

Příslušenství pro iPhone, iPad, iPod, MacBook a iMac (www.applemix.cz)

Nabízíme affiliate program k veškerému našemu sortimentu. Prodej příslušenství pro značku Apple.

Provize: 10%

Detail

Nová výchova ve výživě (www.naturhouse-cz.cz)

Jedná se o provizní program ohodnocený za přescorovaný lead společnosti NATURHOUSE, která je nadnárodní firmou se skvělým brandem. Má za sebou více než 20 let tradice, 2000 poboček po celém světě (65 v ČR) a 4 miliony spokojených klientů.

Provize: 200 - 240Kč / lead bez DPH

Detail

E-shop pro terasy, ploty a zábradlí (www.nextwood.cz)

V našem e-shopu si můžete snadno objednat kompletní sortiment WPC materiálů pro stavbu či renovaci podlah, teras, plotů a zábradlí včetně veškerých doplňků a spojovacího materiálu.

Provize: 16%

Detail

Řekni to tričkem (www.t-shock.eu)

Vytvořte si vlastní tričko s potiskem nebo spodní prádlo, hrníček, polštář atd. Použijte vlastní obrázky, fotky nebo text nebo využijte naše obrázky připravené profesionálními grafiky.

Provize: 10% 

Detail

Prodejce fotbalových potřeb (www.netfotbal.cz)

Máte web s fotbalovou tématikou, nebo máte možnost sehnat návštěvnost zajímající se o fotbalové produkty? Tak je k nám přiveďte a získejte zajímavou provizi z jejich nákupu.

Provize: 5-9% 

Detail

Přeprava balíků do zahraničí (www.postabezhranic.cz)

Pošta bez hranic je unikátní způsob zasílání balíků Vašim zákazníkům bez ohledu na to, zda žijí v České republice, nebo na Slovensku.

Provize: 300 Kč - 6300 Kč

Detail

Efektivní online marketing (www.LevnyMarketing.cz)

Získejte zajímavé provize z uskutečněných obchodů projektu LevnýMarketing.cz a spoustu dalších výhod v našem partnerském programu. Máte webové stránky, na které byste umístili naši reklamu a začali tak vydělávat? Pak se zaregistrujte do našeho affiliate programu.

Provize: 15-20% 

Detail

10 prstů - kurz psaní všemi deseti na klávesnici (www.10prstu.cz)

Začněte s námi vydělávat! Rádi bychom vás pozvali do našeho partnerského programu. Pokud vlastníte stránky, blogy, skupiny na fb či různé tematické weby a chcete začít s námi vydělávat, zaregistrujte se do našeho Affiliate programu.

Provize: 40% 

 

Detail

Sexshop (www.4sex.cz)

Víte-li, že erotické pomůcky mohou být pro Vaše návštěvníky zajímavé, je sexshop 4sex.cz tou správnou volbou. 

Provize: 20%

Detail

Pobyty a dovolená (www.atis.cz)

Dvacetiletá specializace na domácí cestovní ruch umožnila ATIS to, že nyní představuje jedničku pro tento segment mezi cestovními kancelářemi v České republice a je dlouhodobě považována za nejstabilnějšího partnera pro téměř 1500 cestovních kanceláří a cestovních agentur, kterou tvoří síť “Autorizovaných prodejců pobytů ATIS” v ČR a SR.

Provize: 6% z prodaného pobytu 

Detail

Provizní programy zaměřené na SEO a internetový prodej

SEO – akademie : Staňte se affiliate partnerem unikátního vzdělávacího online programu zaměřeného na přetvoření vlastního webu v nejlepšího obchodníka.

Provize: 2 000 Kč

SimpleAffil: Staňte se affiliate partnerem online aplikace pro nejjednodušší správu vlastního provizního programu.

Provize: 15%

Nejlepší obchodník je váš web: Staňte se affiliate partnerem speciální e-knihy + audio knihy, které doplňuje pracovní sešit. Martin Domes je autorem téměř 20 odborných knih z oblasti počítačů a internetu. Kniha se zaměřuje na to, jak z webu udělat svého nejlepšího obchodníka a na online marketing. Zaměřuje se na živnostníky a podnikatele a majitele a správce webů a eshopů.

Provize: 35% 

Detail