Press enter to see results or esc to cancel.

Provizní programy

Zde naleznete aktualizovaný seznam provizních programů, se kterými jsem se dohodl, že budou na vaše dotazy odpovídat. Pokud byste nedostali odpověď nebo by byl některý obchodník v níže uvedeném seznamu neaktivní, dejte vědět a já ho zkontaktuji pro nápravu. Pokud by i přesto nereagoval, vyřadím ho. Pokud máte provizní program a chcete být zařazeni kontaktujte mne přes Twitter nebo Facebook skupiny.

Nejlepší krmiva za nejlepší ceny pro Vaše mazlíčky (www.nejkrmiva.cz a www.acanashop.cz)

Široký sortiment kvalitních krmiv pro psy, kočky a další domácí zvířata. Nabízíme kompletní granulovaná krmiva mnoha značek, krmné přílohy, mražené maso, masové konzervy, pamlsky atd. Kvalitní a rychloobrátkové zboží denní potřeby.

Provize: 5%

Detail

Originální vtipná trička značky Pandemic® (www.pandemic.cz)

Pokud máte rádi úsměv kolem sebe, pak sdílíte i naši zálibu. Ze všeho nejraději rozdáváme radost. Jestliže i Vy máte možnost oslovit lidi, kteří se rádi baví, pak Vás srdečně zveme do našeho Affiliate programu.
Nebráníme se také vytvořit design, přesně pro Vaši cílovou skupinu, zde potřeba se blíže domluvit, ale ze zkušenosti víme, že to funguje parádně.

Provize: 10% 

Detail

E-shop s nábytkem (www.mt-nabytek.cz)

Bydlení zajímají prakticky každého a každý s různou frekvencí kupuje nový nábytek. Pojďte jej prodávat s námi formou provizního programu nebo přeposíláním objednávek.

Provize: 8% (10% pro přeposílání objednávek)

Detail

Eshop se spodním prádlem (www.spodni-pradlo-tiara.cz)

Nabízíme dvě možnosti, jak s námi spolupracovat a vydělávat: Affiliate program a přeposílání objednávek či dropshipping. Vyberte si způsob spolupráce, který vám bude více vyhovovat. 

Provize: 18% 

Detail

Dárky na celý život (www.zazitky.cz)

Staňte se partnerem Zážitky.cz, inzerujte naše zážitky a vydělávejte na jejich prodeji. Získáte provizi z každého prodaného zážitku – stačí uveřejnit odkaz nebo banner!

Provize: 12-15% 

Detail

Internetové obchodní centrum s různými druhy sortimentu (www.lypo.cz)

Co se týče sortimentu, naleznete u nás sportovní potřeby, sportovní oblečení, obuv, potřeby pro domácnost, hračky a hry pro děti či rozličné doplňky pro Vaši zahradu.

Provize: 7% 

Detail

Propagace marketingových služeb (www.seoaffil.cz)

Provozujeme několik internetových projektů, z nichž jsou některé zapojeny do společného systému SEOaffil.cz, takže můžete propagovat více různých služeb. 

Provize: 20-25% 

Detail

E-shop fungující jako obchodní centrum různého sortimentu (www.kokiskashop.cz)

Nabízíme dvě možnosti, jak s námi spolupracovat a vydělávat: Affiliate program a přeposílání objednávek či dropshipping. Vyberte si způsob spolupráce, který vám bude více vyhovovat. Po registraci do jednoho z našich partnerských programů vás budeme kontaktovat a zašleme vám podrobnější informace o spolupráci.

Provize: 8-13% (netýká se produktů v kategorii elektronika)

Detail

On-line nástroje na provoz a propagaci webů a e-shopů (www.webseller.cz)

Provize jsou vypláceny ze všech zaplacených objednávek. V případě měsíčního poplatku (u tarifů) je provize vyplácena až následující měsíc. Všechny ostatní provize je možné vyplatit ihned. Provize získáváte doživotně, tedy vždy když daný zákazník nakoupí. Ihned po zapojení do našeho provizního programu získáte jako dárek bonus 150 Kč.

Výše provizí z:

  • tarifu 30 % u první fakturace
  • tarifu 15 % u všech dalších fakturací
  • aplikace 10 %
  • e-booku 15 % 
  • servisní práce 5%
Detail

Elegantní móda z ciziny (www.z-ciziny.cz)

Internetový obchod s oblečením z ciziny. Provize můžete získávat prostřednictvím zpětného odkazu. Nabízíme vysoké provize ve výši 9 procent, přičemž průměrná objednávka na našem e-shopu činí okolo 1100 Kč. Dosahujeme vysokých konverzí a naše produkty jsou pro zákazníky zajímavé, unikátní a oblíbené.

Výše provize 9%.

Detail